PUSULA Veteriner Kliniği
PUSULA Veteriner Kliniği

PUSULA Veteriner Kliniği

 

Amacımız; evcil hayvanlarınızın her türlü sorunlarına cevap vererek, yaşam kalitelerini yükseltmek ve size mümkün olan en iyi hizmeti aynı çatı altında sunmaktır.

 

 

Kliniğimize getirilen kedi ya da köpek kendi evcil hayvanımızmış gibi düşünerek onlara profesyonel ve kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

 

Samimi ve güler yüzlü olmayı prensip edinerek çalışmak hep birinci ilkemiz olmuştur. Bu samimiyetle sizleri karşılamaktan onur duyuyoruz.


Acil müdahale gerektiren durumlarda bilgi birikimimiz ve teknik donanımımız ile her zaman hizmetinizdeyiz.

 

 

Özellikle sokak kedi ve köpeklerinde araç çarpması, kedilerde yüksekten düşme, evcil hayvan zehirlenmeleri ve köpek ısırık yaraları gibi durumlarda acil müdahale yapmaktayız.

 

selçuklu acil veteriner,selçuklu acil veterinerlik,selçuklu acil veteriner kliniği,selçuklu acil veteriner kliniği hizmeti,selçuklu acil veteriner hekim,selçuklu alo acil veteriner,selçuklu alo acil veterinerlik,selçuklu veteriner,selçuklu en yakın veteriner,selçuklu veterinerlik,selçuklu en yakın veterinerlik,selçuklu alo veteriner,selçuklu alo veteriner hekim,selçuklu uzman veteriner hekim,selçuklu veteriner klinik hizmetleri,selçuklu veteriner adresleri,selçuklu veteriner numaraları,selçuklu 7/24 veteriner,selçuklu 7/24 açık veteriner,konya acil veteriner,konya acil veterinerlik,konya acil veteriner kliniği,konya acil veteriner kliniği hizmeti,konya acil veteriner hekim,konya alo acil veteriner,konya alo acil veterinerlik,konya veteriner,konya en yakın veteriner,konya veterinerlik,konya en yakın veterinerlik,konya alo veteriner,konya alo veteriner hekim,konya uzman veteriner hekim,konya veteriner klinik hizmetleri,konya veteriner adresleri,konya veteriner numaraları,konya 7/24 veteriner,konya 7/24 açık veteriner,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014